Кімнати психолога, психіатра та маніпуляційна відтепер працюватимуть в житомирському шпиталі. Приміщення відкрили 7 липня.

Впродовж трьох місяців за ініціативи Фонду громади Житомира у військовому шпиталі робили ремонт психотерапевтичного кабінету та маніпуляційної кімнати.

Кошти на ремонт приміщень (19 207 грн) зібрали в березні під час тихого аукціону, організованого Фондом. Окрім того, будівельні матеріали (цемент, пісок, осб, фарба, двері) на загальну суму близько 10 000 грн. для ремонтних робіт надавав шпиталь та волонтери.

За цей час  було повністю відремонтовано маніпуляційний кабінет. До цього дана кімната слугувала у якості складської, тут протікала стеля, не було підлоги, стояло старе вікно з решіткою, в якому не відкривалися кватирки.

 «Діюча маніпуляційна знаходилась саме в тих двох приміщеннях, де планувалося зробити психотерапевтичний кабінет. Тому довелося спочатку відремонтувати колишню маніпуляційну, аби звільнити місце для психотетрапевтичного кабінету», – каже Жанна Соловйова, голова правління Фонду.

В кімнатах зроблено косметичний ремонт, в маніпуляційну поставили нове вікно, зробили перегородку в прохідній кімнаті, тим самим відокремивши кабінет психіатра. Кабінети психолога і психіатра готові до меблювання та до роботи з цільовими групами.

Відремонтовані кімнати благословив та освятив отець Богдан Бойко, настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору.

«Дякуємо усім, хто підтримав наш проект і долучився до благодійного аукціону. За декілька останніх місяців команда Фонду громади здобула трохи будівельного досвіду, який точно зайвим не буде.
Ми віримо, що даний наш проект стане хорошою інвестицією в психологічне відновлення героїв, які повертаються із зони бойових дій
», – зазначила Жанна Соловйова.