Новини

На сьогодні вже майже усі учасники Програми розвитку бізнесу внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад у Житомирській області (далі – Програма) отримали обладнання.

У середу, 23 березня 2016 року, у малій залі Житомирської ОДА відбулася моніторингова зустріч за участю учасників Програми, експертів Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та UKAID та представників органів влади.

В ході зустрічі Жанна Соловйова, голова правління Фонду громади Житомира розповіла про основні результати Програми у Житомирській області: «Участь у програмі взяли 203 особи, з яких: 94 – жінок, 109 – чоловіків. Загалом 135 учасників отримали підтримку. В рамках програми для учасників було закуплено обладнання на суму – більше 5 мільйонів гривень.»

photo-1009photo-1002photo-1008

photo-1024Микола Вієру із Донецька розповідає: «Благодаря Фонду мы приобрели мотоблок и допо
лнительное к нему оборудование, которое облегчает труд. Буду оказывать услуги людям в деревне по вспашке и обработке земли.»

Учасниця Програми Валентина Григоренко (переїхала із Донецька та на разі мешкає з родиною у м. Володарськ-Волинський) ділиться своїми враженнями: «Проблема в том, что то нет помещения, то нет оборудования…А сейчас у меня как-то сошлись все складовые…В этом проекте я получила практически все, что я хотела. Сейчас нужно только работать, работать и еще раз работать».

В ході зустрічі учасники поділилися своїми враженнями щодо проекту, познайомилися ближче, розповіли про свої успіхи та окреслили проблеми, з якими стикаються в ході провадження підприємницької діяльності.

photo-1010 photo-1040photo-1047photo-1043photo-1036IMG_3860

Приємний сюрприз зробив для усіх Норік Фаградян, один із учасників Програми, привізши усім учасникам зустрічі смачні хачапурі. Обладнання для випічки Норік також отримав рамках даної Програми.

photo-1049photo-1051photo-1052

Сюрпризом для учасників став також коротенький відеоролик про досягнення їхніх друзів та колег по Програмі у Житомирській області, який підготувала команда Фонду громади Житомира.

Організатор програми – Фонд громади Житомира за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та UKAID. Основна мета програми – допомогти людям, які переїхали на Житомирщину із Луганської, Донецької областей, АР Крим, а також житомирянам у тому, щоби розпочати свій невеличкий бізнес. Сума підтримки складає від 900 до 2500 дол. США. Фінансування здійснюється шляхом придбання обладнання.