Новини
Озброївшись знаннями, учасники проекту підтримки самозайнятості та бізнесу ВПО та місцевого населення, готують свої бізнес-плани
- Січень 29, 2017
- Категорія: Uncategorized

Все як у школі, спочатку навчання, потім підготовка, складання іспитів та очікування результатів, які принесуть зайнятість на найближчі роки. Чотири групи у складі 116 осіб пройшли дводенне навчання по написанню бізнес-планів.
“Я лежав у палаті лікарні, коли мені зателефонували й обрадували, що я став учасником проекту. В останній день подачі заявок я дізнався з мережі інтернет про проект підтримки самозайнятості ВПО та місцевих громад на Житомирщині й подав свою кандидатуру з ідеєю”, – розповідає Максим, учасник четвертої, заключної тренінгової групи проекту.
Максим з 2013 року живе на Житомирщині, до цього він проживав у Донецьку. Бізнес-ідея його полягає у тому, що він хоче мати власну теплицю та вирощувати у ній овочі, які будуть свіженькі подаватись нам на столи у будь-який період й нам не потрібно буде вживати заморські, привезені помідори, огірки та багато іншого.
Тепер учасники знають, що ж таке точка беззбитковості, як її обраховувати, що таке маркетинговий комплекс, яка повинна бути структура бізнес-плану та всі інші аспекти побудови якісного та ефективного проекту.
Анна – співачка й проводить уроки-вокалу, хоче оснастити студію устаткуванням, які покращать надання її послуг. Коли дівчина буде мати стійки, мікрофони та інші прилади, вона зможе вийти на новий рівень. У такому разі Аня буде готувати учнів студії до різноманітних конкурсів та концертів. Таким чином буде покращуватись естрада Житомирщини.
IT давно у тренді та користується попитом. Олег також учасник проекту, який розробляє сайти. Він контактує з замовниками у скайпі, дізнається їхні вимоги та приступає до роботи. «Мені потрібен новий комп’ютер для того, аби мої послуги стали більш якісними та я не витрачав би багато через те, що старий пристрій давно вже вичерпав свої сили» – каже Олег. Хлопець говорить, що даний проект – це чудова можливість переосмислити все та внести у робочі плани корективи, адже раніше він не задумувався над деталями побудови своєї справи, а на тренінгах дізнався безліч корисних речей, які зможе втілити у життя.
Вірсавія – наймолодша учасниця проекту, яка раніше жила у м. Стаханів Луганської області. Дівчина каже, що має дуже велику кількість знайомих, які допоможуть втілити у життя її бізнес-ідеї, а саме будуть клієнтами її послуг, адже дівчина хоче надавати послуги-краси. Вірсавії потрібне манікюрне устаткування.
Написання бізнес-плану момент клопітливий, тому учасники з новими знаннями приступають працювати над втіленням бізнес-ідеї на папері, щоб у найближчий час втілити все це у життя.
Бажаємо Всім учасників успіху та вдалого захисту бізнес-планів.
Організатор програми у Житомирській області – Фонд громади Житомира у співпраці із Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID).