Новини
Обладнання для розвитку власної справи: Фонд громади Житомира продовжує підтримку ВПО та місцевого населення
- Вересень 27, 2017
- Категорія: Uncategorized

Фонд громади Житомира продовжує працювати із внутрішньо-переміщеними особами та місцевим населенням Житомирської області щодо розвитку самозайнятості та мікропідприємництва в рамках співпраці із Представництвом МОМ в Україні за фінансової підтримки UKAID.
Двом додатковим групам учасників (50 осіб) у серпні-вересні 2017 року випала змога пройти навчання із розвитку самозайнятості та представити свої бізнес-плани до розгляду експертної комісії. Тренінгові модулі відбулися 1-2 серпня та 7-8 вересня 2017 року у Житомирі. За результатами захисту бізнес-планів було підтримано 27 учасників. Основні напрямки підтриманих бізнес-планів: фотозйомка, пошиття ляльок, ремонт електроніки, ремонтні роботи, послуги манікюру, набиття малюнків на камені, торгівля та ін.
Важливо, що учасникам проекту вже закуповується та передається обладнання!
Довідка: Проект «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні» здійснюється у Житомирській області Фондом громади Житомира у співпраці із Представництвом МОМ в Україні за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID).
З 2015 року в рамках окресленої співпраці у Житомирській області було проведено 15 тренінгових модулів із бізнес-планування, з яких: 9 тренінгів для учасників із самозайнятості, 5 тренінгів – з мікропідприємництва, 1 тренінг – з профорієнтації. Учасниками тренінгових модулів стали 398 осіб, з них:
- 180 чоловіків та 228 жінок;
- 296 осіб – ВПО та 102 особи – місцеві.
Захистили свої бізнес-плани 345 осіб. Отримали підтримку 243 учасники, з них:
- 155 осіб – за напрямком “самозайнятість”;
- 75 осіб – за напрямком “мікропідприємництво”;
- 13 осіб – за напрямком “профорієнтація” (учасникам оплатили навчання на професійних курсах).
З 2015 по 2017 рр. закуплено та передано обладнання учасникам проекту на загальну суму понад 7 мільйонів гривень.
Також у 2017 році для бенефіціарів проекту проведено 9 консультацій з покращення ведення бізнесу.